Domy drewniane
Just another WordPress site

Obliczanie przewodów wg obowiazujacych przepisów

Posted in Uncategorized  by admin
September 6th, 2019


Obliczanie przewodów wg obowiązujących przepisów. Przy doborze średnic sieci wewnętrznej rozprowadzającej i pionów, miarodajne są zestawienia wielkości równoczesnego przepływu wody w poszczególnych odcinkach sieci, rozporządzalne ciśnienie oraz straty ciśnienia. Średnice wylotów przeciwpożarowych wewnętrznych, samoczynnych jak i nie samoczynnych oraz wymagane dla nich ciśnienia powinny odpowiadać przepisom o wykonywaniu wewnętrznych wodociągów ppożarowych.
Hydrauliczne obliczanie sieci. Po określeniu obliczeniowych przepływów wody i przyjęciu średnic rur, należy przeprowadzić hydrauliczne obliczanie przewodów, polegające na określeniu wielkości oporów występujących w czasie przepływu wody oraz na wyznaczeniu potrzebnego ciśnienia, dla nieprzerwanej pracy wszystkich punktów czerpalnych w budynku. [więcej w: zawiadomienie o zakończeniu budowy, blachodachówka cena, schody projekt ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cena schody projekt zawiadomienie o zakończeniu budowy