Domy drewniane
Just another WordPress site

Magazyn architektoniczny : West 18th Street / ODA

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niedawno udostępniliśmy Oficjalną Ofertę ODA dla Biblioteki Narodowej Izraela, która promuje otwartą przystań dla nauki i aktywności.
Firma z siedzibą w Nowym Jorku pracuje również nad projektami położonymi nieco bliżej domu na Manhattanie, które podchodzą do ograniczeń w zakresie podziału na strefy z optymizmem.
ODA wyjaśniła:.
Przyjmujemy te parametry (rozporządzenia dotyczące stref) i wykorzystujemy je jako DNA naszych budynków.
Jeśli dokładnie przeanalizowane, podział na NYC pozwala na wiele interpretacji zgodnych z logicznymi zasadami.
Więcej o rezydencjach po przerwie.
W przypadku budynku mieszkalnego w Chelsea, ODA stanęło wobec przepisów obowiązujących w mieście dotyczących wytwarzania ciągłej ściany ulicy i przestrzegania ustalonego wymogu ustalonego na określonej wysokości, przy jednoczesnym uwzględnieniu zasady sądu zewnętrznego, która zapobiega wnękom w fasada.
Postrzegając te przepisy jako punkt wyjścia do innowacji, firma opracowała funkcjonalny metalowy ekran, który spełnia wymagania ścian ulicznych, oraz klucze do zasady Dormer, która pozwala pewnej ilości powierzchni podłogi wkroczyć w linię cofania.
Przestrzeń ta jest następnie wykorzystywana do ulepszenia układu górnego piętra, stworzenia większej liczby przestrzeni mieszkalnych na zewnątrz i wyartykułowania linii budynku w celu zilustrowania jej wolności.
Obsługiwany metalowy ekran oferuje trójwymiarową teksturę na płaskiej płaskiej powierzchni.
Prosta manipulacja ekranem tchnie życie w budynek, ponieważ mieszkańcy mogą dostosować ekran do własnych upodobań.
czy chronić przed ostrym południowym światłem, czy też usunąć barierę na zewnątrz, otwierając niewielką przestrzeń zewnętrzną na przedniej krawędzi budynku.
- Chcemy, aby skomplikowane sprawy były proste, dostarczały kreatywnych i progresywnych rozwiązań wspólnych problemów i wzmacniały naszych kolegów z Nowego Jorku.
wytłumaczyli architekci.
[więcej w: projekt domu jednorodzinnego z kosztorysem, brico depot toruń, blachodachówka cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cena brico depot toruń projekt domu jednorodzinnego z kosztorysem