Domy drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : Szkola AD Architecture School: University of Kentucky College of Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Na początku sierpnia wprowadziliśmy najnowszą, ekscytującą serię Sherin Wing, którą napisała dla Blogu: Przewodnik dla szkół architektury AD.
Jeśli przegapiłeś to, możesz sprawdzić recenzję Sherin na University of Utah tutaj.
I nie zapomnij śledzić jej na Twitterze, jeśli chcesz przekazać swoją opinię.
W University of Kentucky College of Design lub w UK / CoD Szkoła Architektury przyjęła cele związane z zaangażowaniem, usługami i edukacją jako okazję do przekształcenia nie tylko fizycznego krajobrazu, ale także gospodarki i struktury społecznej Wspólnoty.
Jest to, szczerze mówiąc, ekscytujący program.
I na przykładzie projektu The River Cities, praktyczne umiejętności połączone są z pedagogiką, aby wzbogacić i poprawić jakość życia wszystkich ludzi: studentów, wykładowców i Wspólnoty Kentucky.
Jeśli wydaje się to wysokim zamówieniem, czytaj dalej, ponieważ jest to zdecydowanie program, który się powiedzie.
Projekt River Cities rozpoczął się w 2008 roku i jak odkryliśmy podczas rozmowy z Deanem Michaelem Speaksem, jego ambicję można porównać tylko do sukcesu: Od samego początku ambicją było wykorzystanie architektury projektowej, architektury krajobrazu, planowania, ponownego wykorzystania adaptacyjnego.
aby pobudzić rozwój w miastach rzecznych nad rzeką Ohio, która tworzy północną granicę Wspólnoty Kentucky.
Dążenie do zniesienia ogromnego talentu i energii naszych studentów i wykładowców na temat tych problemów pozwoliło nam nie tylko pomóc miastom w planowaniu i rozwoju krótko- i długoterminowym, ale także umożliwiło nam rozwinięcie argumentu, że architektura i wzornictwo dodają wartość kulturowa.
Ten ostatni punkt jest niezwykle ważny, aby nasi uczniowie mogli się uczyć, a nasza szkoła i zawód postępować.
Współpracując z urzędnikami miejskimi, firmami, organizacjami non-profit i, co najważniejsze, rezydentami, zbadaliśmy i opracowaliśmy propozycje projektów, które w co najmniej dwóch przypadkach są w trakcie realizacji.
Co ważniejsze, te projekty w River City dały naszym studentom i wykładowcom okazję do rzeczywistych interwencji na świecie, które pokazują na przykład, jak istotny wkład wnoszą architektura i wzornictwo do naszego ciągłego ożywienia gospodarczego i rozwoju kulturalnego.
Pozwalają uczelni na spełnienie ambicji i obowiązku służenia Rzeczypospolitej i jej mieszkańcom.
W rzeczywistości oznacza to, że program współpracował z sześcioma różnymi miastami w ciągu ostatnich czterech lat.
Wraz z ciągłymi sukcesami w przyszłości pojawi się wiele nowych inicjatyw.
Ludzie mogą pytać, jak długo trwa jeden z tych projektów.
Czy to jest planowe czy oparte na studiach.
Cóż, wierny ich zaangażowaniu w dostarczanie nie tylko usług dla społeczności, ale także dla ich studentów, projekt The River Cities jest stałą częścią programu Szkoły Architektury.
Jest to roczny (czasami dłuższy) projekt studyjny.
Pierwszy semestr, Fall, składa się z badań, które Dean Speaks opisuje jako.
Osadzenie w mieście: spotkania i poznawanie urzędników, firm, mieszkańców.
Wiosenny semestr zbiega się z opracowaniem propozycji projektowych, procesem, w którym miasto jest szeroko konsultowane.
Oto przykład: w tym roku pracowaliśmy z Louisville Water Company w Louisville, KY, aby opracować plan zagospodarowania dla trzydziestoakrowego terenu na rzece Ohio na północ od miasta.
Jesienią 2011 r.
Freek Perysn z brukselskiego biura architektonicznego 51N4E współpracował z naszymi studentami przy tworzeniu wstępnych projektów mapowania i planowania na miejscu.
Wiosną Elodie Nourigat z N + B Architects w Montpellier we Francji prowadziła studio, aby zaprojektować nowy ośrodek edukacji wodnej i bardziej szczegółowy plan zagospodarowania terenu.
Tego lata trzech studentów wybranych przez Louisville Water Company pracowało ze mną i Elodie nad stworzeniem ostatecznych modeli budynków szkolnictwa wodnego.
Projekty te zostały dostarczone w ubiegłym tygodniu do Louisville Water Company i zostaną wykorzystane w ich wysiłkach mających na celu omówienie i rozwój witryny.
To dla nas typowy projekt.
Oczywiście każdy potencjalny uczeń chce wiedzieć, z kim może pracować.
Częściowa lista poprzednich instruktorów pracowni obejmuje Gary Bates / Spacegroup, Oslo; Julien de Smedt / JDS / Kopenhaga; Matthijs Bouw, One Architecture, Amsterdam; Florian Idenburg i Jing Liu / SO-IL, NYC; Freek Persyn, 51N4E, Bruksela i Elodie Nourigat, N + B Architects, Montpellier, Francja.
Istnieje nawet możliwość prezentacji prac na międzynarodowych wystawach, takich jak Intenational Architeture Biennale Rotterdam.
Jak wspomniano powyżej, School of Architecture jest częścią College of Design of University of Kentucky, która obejmuje również projektowanie wnętrz i konserwację historyczną.
W programie Architektura jest trzydziestu sześciu członków zwyczajnych wydziałów, które nie obejmują wydziałów wizytujących.
Udogodnienia obejmują obszerną bibliotekę projektów, pracownię komputerową, która obsługuje druk wielkoformatowy i funkcje modelowania 3D, a także warsztaty i fablab.
Oto kilka innych
[przypisy: chyżbet, kocioł gazowy kondensacyjny cena modrzew syberyjski, kocioł gazowy kondensacyjny cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: chyżbet kocioł gazowy kondensacyjny cena wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej