Domy drewniane
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Biennale w Wenecji 2012: Rosyjski pawilon prezentuje miasto innowacji “Skolkovo”

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Obrazy pawilonu nie zostały jeszcze wydane! .
SPeeCH Zainspirowany ogromnym potencjałem zaawansowanej technologii informacyjnej dostarczającej rozwiązania architektoniczne, rosyjski pawilon Biennale w Wenecji w 2012 roku będzie wyposażony w innowacyjne miasto Skolkovo.
Skolkovo to jeden z największych, najbardziej innowacyjnych projektów rosyjskich w dzisiejszych czasach, nad którym pracowało wielu międzynarodowych architektów, w tym dyrektor Biennale, David Chipperfield.
Wystawa umożliwi odwiedzającym wejście w świat miasta innowacji i wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych do wniesienia wkładu w badania.
W ciągu trzech miesięcy Biennale uczestnicy będą mogli oglądać wirtualne miasto Skolkovo, dzięki któremu każdy międzynarodowy odwiedzający pozostawi swój ślad.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Dwa piętra rosyjskiego pawilonu, zbudowanego prawie 100 lat temu przez projekt ABShuseva, podzieli wystawę na pół.
Na pierwszym piętrze pojawi się historia sowieckich miast nauki, a na drugim piętrze miasto innowacji, samo Skolkovo.
Różnica między.
Miastem naukowym.
i.
miasto innowacji.
zostanie wyjaśnione, ponieważ miasta naukowe były znane.
zamknięte i odizolowane.
w przeciwieństwie do projektu Skolkovo, który opiera się na zbiorowym charakterze konkursów holdingowych i otwartej integracji badań w kontekście światowym.
Ten kontrast między przeszłymi i przyszłymi miastami badawczymi zostanie podkreślony podczas wystawy.
Zaprezentowanych zostanie trzydziestu zwycięzców pierwszej rundy konkursu mieszkaniowego ze szczegółowymi informacjami o dziesięciu najlepszych finalistach.
Grigorij Revzin, komisarz pawilonu, stwierdził: Skolkovo to projekt high-tech, to wszystko na temat innowacji, nowego poziomu życia, tego, jak nauka i nowoczesne technologie wchodzą w życie człowieka.
Dlatego nasza ekspozycja jest wyjątkowy w tym roku.
Stworzyliśmy przestrzeń fizyczną i wirtualną w tym samym czasie.
Ogólni planiści Skolkowa, architekci Siergiej Tchoban i Siergiej Kuzniecow z SPEECH Tchoban i Kuzniecow zostali poproszeni o udział w tej imprezie.
Posiadają intymną wiedzę na temat miasta innowacji i przeszłego doświadczenia Biennale, ponieważ pomagali w rosyjskim pawilonie w 2010 roku – Factory Rosja.
Zdjęcia z wystawy zostaną wydane dopiero po uroczystości otwarcia 27 sierpnia.
[hasła pokrewne: hologramy na legitymacje, dachówka ceramiczna koramic, karma wolfsblut ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dachówka ceramiczna koramic hologramy na legitymacje karma wolfsblut